5
OPINIA LS2 FF908 STROBE II
10
OPINIA HONDA NX 500 2024-
10
OPINIA Suzuki C90 Boulevard 1500
8
OPINIA LS2 FF353 Rapid
10
OPINIA Fantic IMOLA 125
10
OPINIA Crash pady Rosa
10
OPINIA Ducati Monster 696
1
OPINIA FUCHS Silkolene COMP 4
10
OPINIA Shima Combat
9
OPINIA Suzuki GSF 650 Bandit (Model 2005-2006)

NOWOŚĆ VORG CUMULUS
Mamy już 24992 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Concept Roadster- BMW przypomina o swoim koncepcie. Czyżby szykowała się nowa premiera?

Wysłany 15 lipiec 2014 19:07 przez Komentarze: 0

Concept Roadster od BMW został pokazany w tym roku na targach motoryzacyjnych Concorso d’Eleganza Villa d’Este we Włoszech. Mimo że jest to tylko koncepcyjna maszyna, może jednak trafić wkrótce do produkcji podobnie jak prezentowany rok wcześniej na tych samych targach BMW R Nine T. 

Bawarska firma właśnie przypomina o koncepcyjnym Roadsterze w nowym filmie z sesji fotograficznej motocykla. Motocykl został zaprezentowany z silnikiem typu boxer o pojemności 1170cc i mocy 125KM, jest piękny i wygląda naprawdę agresywnie. Nie miałbym nic przeciwko jego rynkowej premierze.

A oto wspomniany wcześniej film:















Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
Drzewo



Aktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe




Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida




Wybrane ofertyze sklepu



Dołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)