5
OPINIA LS2 FF908 STROBE II
10
OPINIA HONDA NX 500 2024-
10
OPINIA Suzuki C90 Boulevard 1500
8
OPINIA LS2 FF353 Rapid
10
OPINIA Fantic IMOLA 125
10
OPINIA Crash pady Rosa
10
OPINIA Ducati Monster 696
1
OPINIA FUCHS Silkolene COMP 4
10
OPINIA Shima Combat
9
OPINIA Suzuki GSF 650 Bandit (Model 2005-2006)

NOWOŚĆ VORG CUMULUS
Mamy już 24992 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Kask Bell Moto-9 dołącza do projektu Custom Fit Scan

Wysłany 02 luty 2015 10:02 przez Komentarze: 0


Pamiętacie o technologii Bell Custom FIt Scan? Jest to innowacyjny system opracowany przez firmę Bell, która dzięki skanerowi 3D pozwoli na stworzenie kasku którego wnętrze jest idealnie dopasowane do kształtu głowy właściciela.

Bell miał oferować ten system dla dwóch modelu - sportowego kasku Star Carbon oraz off-roadowego Moto-9, jednak z niewiadomych przyczyn ten drugi do tej pory był pomijany. Teraz Bell postanowił dołączyć ten model do projektu Custom Fit Scan i mimo że jest to raczej ciekawostka, bowiem firma obecnie oferuje skany głowy tylko w USA jeżdżąc ze swoim mobilnym skanerem po różnych imprezach motocyklowych to warto przypomnieć na temat tej technologii, bowiem wkrótce może pojawić się w innych krajach i niesie ze sobą dużo korzyści dla motocyklistów.

Jeśli jesteście zainteresowani szczegółami na temat Custom Fit Scan to pisaliśmy o nich wTEJ WIADOMOŚCI.















Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
Drzewo



Aktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe




Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida




Wybrane ofertyze sklepu



Dołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)