OPINIA Dainese TRQ-Tour Gore-Tex

NOWOŚĆ Kufer Centralny SHAD SH59X

NOWOŚĆ Spidi Allroad H2Out

NOWOŚĆ Crash pady przedniej osi CSP

NOWOŚĆ Revit Outback 3

NOWOŚĆ Klocki hamulcowe RMS

OPINIA Ozone Duke

OPINIA LS2 FF353 Rapid

OPINIA Seca Hyper

OPINIA Yamaha R1 RN09 (2002-2003)

OPINIA Yamaha R1 RN09 (2002-2003)
Mamy już 18067 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Jawa pracuje nad wprowadzeniem do swojej oferty pierwszego elektrycznego motocykla

Wysłany 23 lipiec 2020 19:07 przez Komentarze: 0Classic Legends, spółka należąca do Indyjskiej grupy Mahindra & Mahindra, wskrzesiła markę Jawa wprowadzając na tamtejszy rynek motocykle Jawa Classic i Jawa Forty Two. W listopadzie ubiegłego roku firma wprowadziła nowy motocykl typu bobber - Jawa Perak.

Teraz, jak wynika z najnowszych doniesień, Classic Legends pracuje nad nowym motocyklem elektrycznym, który będzie sprzedawany pod marką Jawa.  Projekt jest realizowany niezależnie, mimo że Grupa Mahindra & Mahindra jest większościowym udziałowcem firmy. Ponieważ jednak Mahindra ma bogate doświadczenie w zakresie pojazdów elektrycznych i stojącej za nimi technologii, Classic Legends wykorzysta prawdopodobnie część know&how spółki do której należy do rozwoju motocykla elektrycznego.

Firma koncentruje się również na tym, aby produkcja większości części odbywałą się w Indiach, jednakże, w przypadku pojazdów elektrycznych, niektóre komponenty nie mogą być wytwarzane lokalnie. Na przykład, ogniwa akumulatorowe, a być może nawet system zarządzania akumulatorami będą importowane.

Chociaż szczegóły dotyczące konstrukcji motocykla elektrycznego Jawa pozostają na razie tajemnicą, nie zdziwilibyśmy się, gdyby stylistyczne nawiązywał stylem do  konwencjonalnych motocykli napędzanych benzyną, takich jak Classic, Forty Two i Perak. Żałujemy, że Mahindra nie ma przedstawicielstwa w Polsce, bo produkowane obecnie motocykle wyglądają po prostu pięknie i prawdopodobnie znalazłyby wielu chętnych skuszonym klasyczną sylwetką oraz sentymentem do marki. Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)