OPINIA Dainese TRQ-Tour Gore-Tex

NOWOŚĆ Kufer Centralny SHAD SH59X

NOWOŚĆ Spidi Allroad H2Out

NOWOŚĆ Crash pady przedniej osi CSP

NOWOŚĆ Revit Outback 3

NOWOŚĆ Klocki hamulcowe RMS

OPINIA Ozone Duke

OPINIA LS2 FF353 Rapid

OPINIA Seca Hyper

OPINIA Yamaha R1 RN09 (2002-2003)

OPINIA Yamaha R1 RN09 (2002-2003)
Mamy już 18067 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Nowa Honda Hornet 2.0 została zaprezentowana - niestety tylko na rynku Indyjskim

Wysłany 06 wrzesień 2020 10:09 przez Komentarze: 1

Najnowszym motocyklem japońskiej firmy, który niestety dostępny będzie jedynie na rynku indyjskim, jest całkowicie nowa Honda Hornet 2.0. Wraz z jej premierą firma weszła po raz pierwszy do popularnego w Indiach segmentu motocykli 180-200cc.

Honda Hornet 2.0 została zaprojektowana tak, aby dać popalić swoim rywalom. Jest to pierwszy motocykl w segmencie 200cc, który posiada przednie widelce upside-down, które w połączeniu z tylnym monoshockiem zapewniają doskonałą stabilność. Szersze opony (110 mm z przodu i 140 mm z tyłu) poprawiają również ogólną charakterystykę prowadzenia motocykla.

Honda wykonała również fenomenalną pracę dzięki stylizacji nowego Horneta 2.0. Cechy takie jak pełne oświetlenie LED, sportowa dzielona kanapa, muskularny zbiornik paliwa, minimalistyczny układ wydechowy sprawiają, że Hornet 2.0 wyróżnia się spośród innych motocykli w tym segmencie. Honda posiada również w pełni cyfrowy zestaw przyrządów, który posiada 5 poziomów regulacji jasności i pokazuje wiele informacji, w tym napięcie akumulatora i wskaźnik biegów.

 
Sercem nowego Horneta 2.0 jest jednocylindrowy silnik o pojemności 184 cm3 , który spełnia normy emisji BS6(tamtejszy odpowiednik norm EURO) i jest zgodny z technologiami HET i PGM-Fi. Honda twierdzi, że ten chłodzony powietrzem silnik wytwarza najlepszy w tej klasie moment obrotowy 16,1 Nm przy 6.000 obr/min. Moc tego silnika wynosi 12,7 kW, czyli 12,26 KM przy 8,500 obr/min. 

Motocykl dostępny jest w 4 opcjach kolorystycznych. Naszym zdaniem wielka szkoda, że nowy Hornet nie trafi na inne rynki, w tym europejski.


Hondziarz
12,7kW to ponad 16KM, a nie 12


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)